Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | SP4T |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 4:1 |
| Number of Circuits | 2 |
| On-State Resistance (Max) | 100Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 20Ohm (Max) |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 2V ~ 5.5V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | – |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 18ns, 18ns |
| -3db Bandwidth | 50MHz |
| Charge Injection | – |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | – |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 1µA |
| Crosstalk | -45dB @ 1MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173″, 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Base Product Number | 74LV4052 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.