Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | 65LVDS |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Driver |
| Protocol | LVDS |
| Number of Drivers/Receivers | 1/0 |
| Duplex | – |
| Data Rate | 630Mbps |
| Voltage – Supply | 2.4V ~ 3.6V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Base Product Number | 65LVDS1 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.