Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Buffer, Multiplexer |
| Applications | – |
| Input | LVDS |
| Output | LVDS |
| Data Rate (Max) | 400Mbps |
| Number of Channels | 1 x 1:4 |
| Delay Time | 3.1ns |
| Signal Conditioning | – |
| Capacitance – Input | 3 pF |
| Voltage – Supply | 3V ~ 3.6V |
| Current – Supply | 23mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173″, 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Base Product Number | 65LVDS104 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.