Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Texas Instruments |
| Series | LMK62XX |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Not For New Designs |
| Base Resonator | Silicon |
| Type | XO (Standard) |
| Frequency | 200 MHz |
| Function | Enable/Disable |
| Output | LVDS |
| Voltage – Supply | 3.3V |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | – |
| Current – Supply (Max) | 100mA |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-SMD Module |
| Supplier Device Package | 6-QFM (5×3.2) |
| Size / Dimension | 0.197″ L x 0.126″ W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.043″ (1.10mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | 70mA |
| Base Product Number | LMK62A2 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.