Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Number of Channels | 1 |
| Inputs – Side 1/Side 2 | 1/0 |
| Voltage – Isolation | 3750Vrms |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 125kV/µs |
| Input Type | DC |
| Output Type | Open Collector |
| Current – Output / Channel | 50 mA |
| Data Rate | 25Mbps |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | 54ns, 54ns |
| Rise / Fall Time (Typ) | 15ns, 15ns |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | 1.5V |
| Current – DC Forward (If) (Max) | 25mA |
| Voltage – Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 5-SMD, Gull Wing |
| Supplier Device Package | 5-SOIC |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.