Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Number of Bits | 12 |
| Sampling Rate (Per Second) | 200M |
| Number of Inputs | 1 |
| Input Type | Differential |
| Data Interface | LVDS – Parallel, Parallel |
| Configuration | S/H-ADC |
| Ratio – S/H:ADC | 1:1 |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Architecture | Pipelined |
| Reference Type | Internal |
| Voltage – Supply, Analog | 1.7V ~ 1.9V |
| Voltage – Supply, Digital | 1.7V ~ 1.9V |
| Features | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 48-VQFN (7×7) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Base Product Number | ADS4128 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.