Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Temprel |
| Series | – |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Element Type | K – Type |
| Temperature Range | 1175°C |
| Length – Lead Wire | – |
| Conductor Type | Non-Grounded |
| Terminal Type | Enclosed Terminals |
| Length – Protective Tube | 152.4mm |
| Diameter – Protective Tube | 1.6mm |
| Base Product Number | T21MU6 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.