Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Series | SQ, CGS |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Resistance | 220 mOhms |
| Tolerance | ±5% |
| Power (Watts) | 5W |
| Composition | Wirewound |
| Features | Cement Coated, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety |
| Temperature Coefficient | ±300ppm/°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 250°C |
| Package / Case | Radial |
| Supplier Device Package | Radial Lead |
| Size / Dimension | 0.512″ L x 0.354″ W (13.00mm x 9.00mm) |
| Height – Seated (Max) | 1.024″ (26.00mm) |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | – |
| Base Product Number | SQMW5 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.