Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Series | SQ, CGS |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Resistance | 10 Ohms |
| Tolerance | ±5% |
| Power (Watts) | 10W |
| Composition | Wirewound |
| Features | Cement Coated, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety |
| Temperature Coefficient | ±300ppm/°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 250°C |
| Package / Case | Radial |
| Supplier Device Package | Radial Lead |
| Size / Dimension | 0.630″ L x 0.472″ W (16.00mm x 12.00mm) |
| Height – Seated (Max) | 1.378″ (35.00mm) |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | – |
| Base Product Number | SQMW10 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.