Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Series | SBL, CGS |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Resistance | 22 mOhms |
| Tolerance | ±5% |
| Power (Watts) | 4W |
| Composition | Metal Foil |
| Features | Current Sense, Non-Inductive |
| Temperature Coefficient | ±350ppm/°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 250°C |
| Package / Case | Axial |
| Supplier Device Package | Axial |
| Size / Dimension | 0.252″ Square x 0.709″ L (6.40mm x 18.00mm) |
| Height – Seated (Max) | – |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | – |
| Base Product Number | SBL4 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.