Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | TE Connectivity Measurement Specialties |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Applications | Board Mount |
| Pressure Type | Absolute |
| Operating Pressure | 406.11PSI (2800kPa) |
| Output Type | I2C |
| Output | 24 b |
| Accuracy | ±0.3% |
| Voltage – Supply | 1.8V ~ 3.6V |
| Port Size | Male – 5/16″ (7.94mm) UNEF |
| Port Style | Threaded |
| Features | – |
| Termination Style | Cable with Connector |
| Maximum Pressure | 812.21PSI (5600kPa) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | Cylinder |
| Supplier Device Package | – |
| Base Product Number | 89BSD |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.