Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | TE Connectivity AMP Connectors |
| Series | Amp-In |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT) |
| Part Status | Active |
| Terminal Type | Through Board |
| Hole Diameter | 0.125″ (3.18mm), 0.148″ (3.76mm) |
| Insulation Diameter | 0.200″ (5.08mm) |
| Length – Overall | 0.295″ (7.49mm) |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Finish | Tin |
| Base Product Number | 794037 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.