Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | TE Connectivity AMP Connectors |
| Series | Z-PACK, Eye of the Needle (EON) |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Connector Style | A 25 |
| Number of Positions | 125 |
| Number of Positions Loaded | 110 |
| Pitch | 0.079″ (2.00mm) |
| Number of Rows | 5 |
| Mounting Type | Board Edge, Through Hole, Right Angle |
| Termination | Press-Fit |
| Connector Usage | CompactPCI J1/J4 |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Current Rating (Amps) | 1.5 A |
| Voltage Rating | 500V |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Features | Upper Shield |
| Base Product Number | 2367945 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.