Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | TE Connectivity AMP Connectors |
| Series | STRADA Whisper |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Connector Usage | Backplane |
| Connector Type | Header, Male Pins and Blades |
| Connector Style | Dual Beam, Center |
| Number of Positions | 48 |
| Number of Positions Loaded | All |
| Pitch | 0.154″ (3.90mm) |
| Number of Rows | 4 |
| Number of Columns | 6 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination | Press-Fit |
| Contact Layout, Typical | 24 Differential Pairs |
| Features | – |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Finish Thickness | – |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 0.5A |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Voltage Rating | – |
| Base Product Number | 2187726 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.