Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | TE Connectivity AMP Connectors |
| Series | Z-PACK TinMan |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Connector Usage | – |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Connector Style | High Speed |
| Number of Positions | 144 |
| Number of Positions Loaded | All |
| Pitch | 0.075″ (1.90mm) |
| Number of Rows | 9 |
| Number of Columns | 16 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination | Press-Fit |
| Contact Layout, Typical | – |
| Features | – |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 0.5A |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Operating Temperature | -65°C ~ 90°C |
| Voltage Rating | 250V |
| Base Product Number | 1934346 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.