Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | TDK Corporation |
| Series | VLS-EX |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Material – Core | Ferrite |
| Inductance | 22 µH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 1.8 A |
| Current – Saturation (Isat) | 2A |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 162.5mOhm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | – |
| Ratings | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency – Test | 100 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 0.197″ L x 0.197″ W (5.00mm x 5.00mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.177″ (4.50mm) |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.