Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | TDK Corporation |
| Series | VLS |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Not For New Designs |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Material – Core | Ferrite |
| Inductance | 3.3 µH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 980 mA |
| Current – Saturation (Isat) | 1.25A |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 272mOhm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | – |
| Ratings | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency – Test | 1 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 1008 (2520 Metric) |
| Supplier Device Package | 1008 (2520 Metric) |
| Size / Dimension | 0.098″ L x 0.079″ W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.047″ (1.20mm) |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.