Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | TDK Corporation |
| Series | VLBUC |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Wirewound |
| Material – Core | Ferrite |
| Inductance | 105 nH |
| Tolerance | ±15% |
| Current Rating (Amps) | 70 A |
| Current – Saturation (Isat) | 125A |
| Shielding | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 0.138mOhm Max |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | – |
| Ratings | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency – Test | 100 kHz |
| Features | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | – |
| Size / Dimension | 0.472″ L x 0.236″ W (12.00mm x 6.00mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.472″ (12.00mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.