Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | TDK Corporation |
| Series | SPM-VT-D |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Material – Core | Metal Composite |
| Inductance | 4.7 µH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 6.7 A |
| Current – Saturation (Isat) | 10.9A |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 22mOhm |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | – |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Inductance Frequency – Test | 100 kHz |
| Features | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | 6545 |
| Size / Dimension | 0.276″ L x 0.256″ W (7.00mm x 6.50mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.177″ (4.50mm) |
| Base Product Number | SPM6545VT |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.