Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | TDK Corporation |
| Series | SPM-VT-D |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Material – Core | Metal Composite |
| Inductance | 2.2 µH |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 16.6 A |
| Current – Saturation (Isat) | 20.7A |
| Shielding | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 4.6mOhm |
| Q @ Freq | – |
| Frequency – Self Resonant | – |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Inductance Frequency – Test | 100 kHz |
| Features | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | 1006 |
| Size / Dimension | 0.413″ L x 0.394″ W (10.50mm x 10.00mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.256″ (6.50mm) |
| Base Product Number | SPM10065V |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.