Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | TDK Corporation |
| Series | ACT |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Filter Type | Signal Line |
| Number of Lines | 2 |
| Impedance @ Frequency | 550 Ohms @ 10 MHz |
| Inductance @ Frequency | 11 µH @ 100 kHz |
| Current Rating (Max) | 300mA |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 400mOhm |
| Voltage Rating – DC | 80V |
| Voltage Rating – AC | – |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Approval Agency | – |
| Features | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.154″ L x 0.098″ W (3.90mm x 2.50mm) |
| Height (Max) | 0.098″ (2.50mm) |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pad |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.