Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Taiwan Semiconductor Corporation |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Active |
| Voltage – Zener (Nom) (Vz) | 51 V |
| Tolerance | ±2% |
| Power – Max | 200 mW |
| Impedance (Max) (Zzt) | 180 Ohms |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 45 nA @ 35.7 V |
| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SC-79, SOD-523 |
| Supplier Device Package | SOD-523F |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.