Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Taitien |
| Series | NF-16M384-7000 |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | OCXO |
| Function | – |
| Output | CMOS |
| Voltage – Supply | 3.3V |
| Frequency Stability | ±10ppb |
| Absolute Pull Range (APR) | ±0.4ppb |
| Operating Temperature | -10°C ~ 50°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | – |
| Current – Supply (Max) | – |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 14-DIP Module, 5 Leads |
| Size / Dimension | 0.807″ L x 0.551″ W (20.50mm x 14.00mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.394″ (10.00mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.