Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd |
| Series | 1532P |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | XO (Standard) |
| Frequency | 100 MHz |
| Function | Enable/Disable |
| Output | LVPECL |
| Voltage – Supply | 3.3V |
| Frequency Stability | ±100ppm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SMD 3.2mm x 2.5mm |
| Size / Dimension | 0.126″ L x 0.098″ W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.039″ (1.00mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.