Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Susumu |
| Series | RFD |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Resistance | 50 Ohms |
| Tolerance | ±0.5% |
| Power (Watts) | 0.05W, 1/20W |
| Composition | Thin Film |
| Features | – |
| Temperature Coefficient | ±25ppm/°C |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Supplier Device Package | 0201 |
| Ratings | – |
| Size / Dimension | 0.024″ L x 0.012″ W (0.60mm x 0.30mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.012″ (0.30mm) |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.