Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Susumu |
| Series | PRL |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Resistance | 5 mOhms |
| Tolerance | ±1% |
| Power (Watts) | 1W |
| Composition | Thin Film |
| Features | Current Sense |
| Temperature Coefficient | 0/ +350ppm/°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Package / Case | Wide 1206 (3216 Metric), 0612 |
| Supplier Device Package | 1206 |
| Size / Dimension | 0.063″ L x 0.126″ W (1.60mm x 3.20mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.024″ (0.60mm) |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.