Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Susumu |
| Series | KRL |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Resistance | 10 mOhms |
| Tolerance | ±1% |
| Power (Watts) | 0.75W, 3/4W |
| Composition | Metal Foil |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Supplier Device Package | – |
| Ratings | – |
| Size / Dimension | 0.126″ L x 0.063″ W (3.20mm x 1.60mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.028″ (0.70mm) |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.