Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Last Time Buy |
| Technology | Schottky |
| Voltage – DC Reverse (Vr) (Max) | 80 V |
| Current – Average Rectified (Io) | 500mA |
| Voltage – Forward (Vf) (Max) @ If | 420 mV @ 100 mA |
| Speed | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 200 µA @ 80 V |
| Capacitance @ Vr, F | 120pF @ 0V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | DO-213AB, MELF |
| Supplier Device Package | MELF |
| Operating Temperature – Junction | -65°C ~ 125°C |
| Base Product Number | TMBAT49 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.