Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | STMicroelectronics |
| Series | IPAD™ |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Low Pass |
| Filter Order | 2nd |
| Technology | RC (Pi) |
| Number of Channels | 6 |
| Center / Cutoff Frequency | – |
| Attenuation Value | – |
| Resistance – Channel (Ohms) | 45 |
| Values | R = 45Ohms, C = 20pF (Total) |
| ESD Protection | Yes |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Applications | Data Lines for Mobile Devices |
| Voltage – Rated | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-UFDFN Exposed Pad |
| Size / Dimension | 0.138″ L x 0.047″ W (3.50mm x 1.20mm) |
| Height | 0.022″ (0.55mm) |
| Base Product Number | EMIF06 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.