Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | STMicroelectronics |
| Series | ECMF |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Filter Type | Signal Line |
| Number of Lines | 4 |
| Current Rating (Max) | 100mA |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 5.5Ohm (Typ) |
| Voltage Rating – DC | – |
| Voltage Rating – AC | – |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Approval Agency | – |
| Features | TVS Diode ESD Protection |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Size / Dimension | 0.102″ L x 0.053″ W (2.60mm x 1.35mm) |
| Height (Max) | 0.031″ (0.80mm) |
| Package / Case | 10-WFDFN |
| Base Product Number | ECMF04 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.