Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Status Instruments Ltd |
| Series | * |
| Packaging | Retail Package |
| Part Status | Active |
| Element Type | Pt100 |
| Temperature Range | -200°C ~ 450°C |
| Length – Lead Wire | 32.808′ (10m) |
| Conductor Type | 3 Conductor System |
| Terminal Type | Exposed Lead Wires |
| Length – Protective Tube | 150mm |
| Diameter – Protective Tube | 6mm |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.