Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Standex-Meder Electronics |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Type | Hall Effect Sensor |
| Output Type | Analog |
| Actuator Material | Magnet |
| Termination Style | Wire Leads |
| Frequency | 30 kHz |
| Voltage – Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Must Operate | – |
| Must Release | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Package / Case | Cylinder, Threaded – M12 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.