Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Stackpole Electronics Inc |
| Series | TR |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Resistance | 33 Ohms |
| Tolerance | ±5% |
| Power (Watts) | 35W |
| Composition | Thick Film |
| Features | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Operating Temperature | -65°C ~ 175°C |
| Package / Case | TO-220-2 |
| Supplier Device Package | TO-220 |
| Size / Dimension | 0.400″ L x 0.175″ W (10.16mm x 4.44mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.591″ (15.00mm) |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.