Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Stackpole Electronics Inc |
| Series | HVC |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Resistance | 10 MOhms |
| Tolerance | ±0.1% |
| Power (Watts) | 2W |
| Composition | Thick Film |
| Features | High Voltage, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Temperature Coefficient | ±25ppm/°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Package / Case | 2512 (6332 Metric) |
| Supplier Device Package | 2512 |
| Size / Dimension | 0.250″ L x 0.125″ W (6.35mm x 3.18mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.030″ (0.76mm) |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.