Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Stackpole Electronics Inc |
| Series | CSSH |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Resistance | 10 mOhms |
| Tolerance | ±1% |
| Power (Watts) | 4W |
| Composition | Metal Element |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| Temperature Coefficient | ±15ppm/°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 225°C |
| Package / Case | Wide 2827 (7067 Metric), 2728 |
| Supplier Device Package | 2728 |
| Ratings | – |
| Size / Dimension | 0.264″ L x 0.283″ W (6.71mm x 7.19mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.049″ (1.24mm) |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.