Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Stackpole Electronics Inc |
| Series | CSS |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Resistance | 0.25 mOhms |
| Tolerance | ±1% |
| Power (Watts) | 4W |
| Composition | Metal Element |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 225°C |
| Package / Case | Nonstandard |
| Supplier Device Package | 2725 |
| Ratings | – |
| Size / Dimension | 0.268″ L x 0.254″ W (6.81mm x 6.45mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.053″ (1.34mm) |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.