Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Stackpole Electronics Inc |
| Series | CSRN |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Resistance | 500 mOhms |
| Tolerance | ±1% |
| Power (Watts) | 1W |
| Composition | Thick Film |
| Features | Current Sense |
| Temperature Coefficient | ±250ppm/°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Package / Case | 2010 (5025 Metric) |
| Supplier Device Package | 2010 |
| Ratings | – |
| Size / Dimension | 0.197″ L x 0.097″ W (5.00mm x 2.45mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.030″ (0.75mm) |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.