Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | SparkFun Electronics |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Element Type | K – Type |
| Temperature Range | 0°C ~ 400°C |
| Length – Lead Wire | – |
| Conductor Type | Grounded |
| Terminal Type | Exposed Lead Wires |
| Length – Protective Tube | 200mm |
| Diameter – Protective Tube | 5mm |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.