Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Silvertel |
| Series | – |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Function | Central Office Interface Circuit (COIC) |
| Interface | 2-Wire |
| Number of Circuits | 1 |
| Voltage – Supply | 3.13V ~ 3.47V, 4.75V ~ 5.25V |
| Current – Supply | 30mA |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 20-SIP Module |
| Supplier Device Package | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.