Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Sensirion AG |
| Series | SFC6000D |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Sensing Range | 50 SLM |
| Flow Sensor Type | Gas |
| Voltage – Input | 22.8V ~ 25.2V |
| Port Size | Male, 0.24″ (6mm) Tube |
| Switch Function/Rating | I2C, RS485 |
| Material – Body | Plastic |
| Operating Temperature | 5°C ~ 50°C |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.