Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Sensirion AG |
| Series | SFC5500 |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Sensing Range | 10 SLM |
| Flow Sensor Type | Air, Gas |
| Voltage – Input | 14V ~ 26.4V |
| Port Size | Female – G1/4″ (6.35mm) BSPP |
| Switch Function/Rating | RS485 |
| Material – Body | Aluminum |
| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.