Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Sensata-Crydom |
| Series | DR22 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Output Type | DC |
| Voltage – Input | 4 ~ 32VDC |
| Voltage – Load | 1 V ~ 200 V |
| Load Current | 20 A |
| On-State Resistance (Max) | 34 mOhms |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Package / Case | SSR with Integrated Heat Sink |
| Supplier Device Package | – |
| Approval Agency | CE, cURus, EMC, IEC |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Base Product Number | DR2220D |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.