Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Semtech Corporation |
| Series | TransClamp™ |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Unidirectional Channels | 2 |
| Voltage – Reverse Standoff (Typ) | 2.5V (Max) |
| Voltage – Breakdown (Min) | – |
| Voltage – Clamping (Max) @ Ipp | 25V |
| Current – Peak Pulse (10/1000µs) | 95A (8/20µs) |
| Power – Peak Pulse | 2500W (2.5kW) |
| Power Line Protection | Yes |
| Applications | Ethernet, Telecom |
| Capacitance @ Frequency | 25pF @ 1MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TJ) |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-UFDFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | SLP2626P10 (2.6×2.6) |
| Base Product Number | TCLAMP2502 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.