Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Semtech Corporation |
| Series | EClamp™ |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Low Pass |
| Filter Order | 1st |
| Technology | RC (Pi) |
| Number of Channels | 3 |
| Center / Cutoff Frequency | – |
| Attenuation Value | – |
| Resistance – Channel (Ohms) | 47, 100 |
| Values | R = 47Ohms, 100Ohms, C = 10pF |
| ESD Protection | Yes |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Data Lines for Mobile Devices |
| Voltage – Rated | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-XFDFN Exposed Pad |
| Size / Dimension | 0.067″ L x 0.051″ W (1.70mm x 1.30mm) |
| Height | 0.017″ (0.43mm) |
| Base Product Number | ECLAMP2465 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.