Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Selco Products |
| Series | SE T10 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Switching Temperature | 160°F (71°C) |
| Current Rating – AC | 25A (120V), 25A (240V) |
| Current Rating – DC | – |
| Tolerance | ±7.2°F (±4°C) |
| Switching Cycles | 100K |
| Termination Style | Quick Connect |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package / Case | Cylinder with Mounting Flange |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.