Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Seeed Technology Co., Ltd |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Sensor Type | Radar |
| Sensing Range | 2.75m |
| Interface | – |
| Sensitivity | 24GHz |
| Voltage – Supply | 4.5V ~ 6V |
| Embedded | – |
| Contents | Board(s) |
| Utilized IC / Part | – |
| Note | – |
| Base Product Number | – |








Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.