Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Schneider Electric |
| Series | XB4 |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Resistance (Ohms) | 10k |
| Tolerance | – |
| Power (Watts) | 1W |
| Built in Switch | None |
| Number of Turns | 1.0 |
| Features | – |
| Taper | Linear |
| Number of Gangs | 1 |
| Adjustment Type | User Defined |
| Temperature Coefficient | – |
| Rotation | – |
| Resistive Material | Cermet |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Round |
| Actuator Length | – |
| Actuator Diameter | 0.236″ (6.00mm) |
| Bushing Thread | – |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Size – Body | Rectangular – 3.228″ x 1.732″ Face (82.00mm x 44.00mm) |






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.