Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Schneider Electric |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Circuit | – |
| Switching Temperature | -40°F (-40°C) |
| Reset Temperature | 176°F (80°C) |
| Current Rating – AC | 4A (230V) |
| Current Rating – DC | – |
| Tolerance | – |
| Switching Cycles | – |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package / Case | Module |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.