Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Sanyo |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Obsolete |
| Motor Type – Stepper | – |
| Motor Type – AC, DC | Brushed DC |
| Function | Driver – Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Low Side (2) |
| Interface | On/Off |
| Technology | Power MOSFET |
| Step Resolution | – |
| Applications | General Purpose |
| Current – Output | 1.5A |
| Voltage – Supply | 4V ~ 10V |
| Voltage – Load | 40V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154″, 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Base Product Number | TND027 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.