Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Sanyo |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Obsolete |
| Motor Type – Stepper | – |
| Motor Type – AC, DC | Brushed DC, Voice Coil Motor |
| Function | Driver – Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Half Bridge (3), Low Side (1) |
| Interface | I2C |
| Technology | Bi-CMOS |
| Step Resolution | – |
| Applications | Camera |
| Current – Output | – |
| Voltage – Supply | 2.5V ~ 4.5V |
| Voltage – Load | 2.5V ~ 4.5V |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-XFBGA, WLCSP |
| Supplier Device Package | 10-WLP (2.47x.97) |
| Base Product Number | LV8483 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.